reklama

reklama

Autor Téma: Můj den D  (Přečteno 21771 krát)

Mirek

• Host
Můj den D
« kdy: 12. 04. 2011, 11:05:34 »
Nabízím 50ti procentní podíl na projektu www.encyklopediestylu.cz.
Mohli bychom vybudovat prestižní web, alternativní Wikipedii:).
Časem chci všechna hesla přeložit do angličtiny - působnost celosvětově - možné vydělky z reklamy, ze sponzoringu.
Za 50ti procentní podíl chci 100 000 Kč. Tyto peníze mi umožní věnovatse psaní. Nepotřebuji okamžitě celou částku. Možnost měsíčních splátekrozložených třeba na rok.
Web už funguje. Za necelé dva měsíceexistence má podle Googlu přes 3000 návštěv. A hlavně pozitivní ohlasy.Že pobavil, rozesmál, potěšil atd. Samozřejmě jsou i negativní ohlasy.Ne každý ho správně pochopí.
Dotazy, připomínky, nabídky na mirek@encyklopediestylu.cz
Díky za pozornost.

Reklama

• Stálý člen

reklama

tr

• Host
Re: Můj den D
« Odpověď #1 kdy: 12. 04. 2011, 11:31:28 »
ondrýsku běž se léčit

Mr. Sorry

• Host
« Odpověď #2 kdy: 12. 04. 2011, 11:52:01 »
Už jsme tu měli spoustu vykuků bez businessplánů, s mizerným neexitovatelným produktem, ale vysokým sebevědomím, ale tohle jsem ještě nezažil. Já žádné peníze na investice nemám, takže za mně říkám nemám zájem.

Mirek

• Host
« Odpověď #3 kdy: 12. 04. 2011, 11:55:28 »
:) hmmm jít se léčit a vykuk, co tu ještě nebyl. zatím teda blbé skóre

Jenda

• Host
« Odpověď #4 kdy: 12. 04. 2011, 13:25:10 »
50 % bych v tomto případě viděl tak za 100 Kč.

Reklama

• Stálý člen

Mirek

• Host
« Odpověď #5 kdy: 12. 04. 2011, 13:56:25 »
:) vizionáři byli a jsou vždycky ze začátku nepochopení, ale kdo jejich potenciál odhadl, tak vydělal
100 kč je málo

Mr. Sorry

• Host
« Odpověď #6 kdy: 12. 04. 2011, 14:08:45 »
To máte naprostou pravdu, ale na nás investorech je poznat těch několik vizionářů mezi hromadou blbečků, naivků a podvodníků. Nikdo, kdo pochází ze zmiňovaných tří skupin, vám neřekne, že je blbeček, naivka či podvodník, ale bude se označovat za vizionáře či génia.

Mirek

• Host
« Odpověď #7 kdy: 12. 04. 2011, 14:14:02 »
to je pravda

PetrX

• Host
« Odpověď #8 kdy: 12. 04. 2011, 14:14:35 »
:) vizionáři byli a jsou vždycky ze začátku nepochopení

A ta revoluční vize je kde a v čem? Nějak mi to uniká...

Ohledně té návštěvnosti je otázkou kolik z toho udělal třeba Webtrh a další weby kam jsi to taky poslal, to dokáže s návštěvností krátkodobě dost pohnout. Pokud by si někdo chtěl počíst tak lze tady:
http://webtrh.cz/130067-moje-encyklopedie-stylu
http://liter.cz/Fejetony/319217-view.aspx
http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=379075

Raději se věnuj té zpěvačce Anně Krátké, zatím je i podle Google poněkud neznámá  ;)

Mirek

• Host
« Odpověď #9 kdy: 12. 04. 2011, 14:24:50 »
tou návštěvností jsem se nechlubil, vím, že aby to mělo nějaký reklamní potenciál tak by musela být v desítkách tisíc, to jsem jenom psal, že pár lidem se to líbilo
čím si myslím že je to zajímavé, je to, že na klasický reklamní banner se klikne řekněme jednou z tisíce zobrazení. ale na odkaz, který mám pod tím "encyklopedickým" heslem, klikne každý třetí! mám to vyzkoušené samozřejme v malém a jenom u dvou případů, ale každopádně mi to přijde jako efektivní reklama

PetrX

• Host
« Odpověď #10 kdy: 12. 04. 2011, 14:36:09 »
Kliknou protože se snaží pochopit jaký to má všechno smysl. A protože nepochopí, kliknou někteří na další odkaz s tím že jim třeba konečně dojde co to má být. Protože co se dá říct třeba na tohle http://www.encyklopediestylu.cz/o-svete/moudrost:
Citace
Moudrost
Veškerou moudrost lidstva sepsala paní Rowlingová do knížek o Harry Potterovi. Hodně moudrosti je i v knížkách o Rumcajsovi. Byl to spravedlivý loupežník, milující manžel a vzorný otec.

Nevím ale o jaké reklamě mluvíš, nic takového jsem tam nezahlédnul. Jen další odkazy na "mikročlánky" bez obsahu. Klidně si tam nahoď AdSense a uvidíš jak je to bude s úspěšností reklam doopravdy.

tou návštěvností jsem se nechlubil, vím, že aby to mělo nějaký reklamní potenciál tak by musela být v desítkách tisíc, to jsem jenom psal, že pár lidem se to líbilo
čím si myslím že je to zajímavé, je to, že na klasický reklamní banner se klikne řekněme jednou z tisíce zobrazení. ale na odkaz, který mám pod tím "encyklopedickým" heslem, klikne každý třetí! mám to vyzkoušené samozřejme v malém a jenom u dvou případů, ale každopádně mi to přijde jako efektivní reklama

Mirek

• Host
« Odpověď #11 kdy: 12. 04. 2011, 14:46:11 »
adsense je jak ten banner, myslel jsem to, že tam mám mezi těma "moudrostma" třeba heslo dobročinnost a v něm napsané, že organizace člověk v tísni je nejlepší protože to a to a jejich odkaz, a na ty jejich stránky ze stovky třicet lidí opravdu jde
já se nechci bránit, uznávám, že z těch tří věcí co tu někdo napsal dvě jsem, blbeček i naivka
prostě hledám někoho, kdo by chtěl spolupracovat s blbečkem

PetrX

• Host
« Odpověď #12 kdy: 12. 04. 2011, 15:18:26 »
Reklama má zcela jinou účinnost než odkaz v textu vedoucí navíc na všeobecně známou organizaci.

K té spolupráci - jak spolupracovat s někým, kdo založí "Encyklopedii stylů" a píše tam moudrosti o člověku v tísni? Jakých stylů to je encyklopedie? A co s těmi to styly má společného zcela neznámá zpěvačka?  :o

adsense je jak ten banner, myslel jsem to, že tam mám mezi těma "moudrostma" třeba heslo dobročinnost a v něm napsané, že organizace člověk v tísni je nejlepší protože to a to a jejich odkaz, a na ty jejich stránky ze stovky třicet lidí opravdu jde
já se nechci bránit, uznávám, že z těch tří věcí co tu někdo napsal dvě jsem, blbeček i naivka
prostě hledám někoho, kdo by chtěl spolupracovat s blbečkem

Mirek

• Host
« Odpověď #13 kdy: 12. 04. 2011, 15:27:40 »
:) není to encyklopedie stylů, je to encyklopedie stylu! píše ji stylista zpěvačky! takže může psát o čemkoli
uznávám že odkaz na toho člověka v tísni není úplně reklamní, ale mám tam ještě jeden vyloženě reklamní, a výsledky jsou stejné, prostě možná by zábavné PR glosy mohly fungovat

Offline Petr Hejl - Hlodač

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #14 kdy: 12. 04. 2011, 15:40:15 »
Mirku, klídek, jakošto nováček máte proti místnim šťouralum malou šanci.
I já, vostřílenej borec, vobčas žasnu nad jejich drzostí.
Samozřejmě, třeba PetrX se tady připlet třikrát.
Eště tady chybí Ondra, ale ten má asi dostatek šňupečků, tagže se vyžívá jinde a jináč.
Esli Vám něco řiká "červený tlačítko", tak tady za chvílu sledujte ten šrumec.
« Poslední změna: 12. 04. 2011, 15:44:24 od Petr Hejl »

reklama