reklama

reklama

Autor Téma: Banan, s,r.o. - Michal Kaděra  (Přečteno 17177 krát)

Tomáš

• Host
Banan, s,r.o. - Michal Kaděra
« kdy: 02. 02. 2011, 18:52:08 »
Webhostingová firma banan je v České republice všeobecně  známá a asi jí není třeba představovat. Pan Kaluža nyní propaguje svůj dokument a přitom propaguje svou firmu. jenže už od začátku byl banan spojen také s Michalem Kaděrou, o kterém ale není vůbec slyšet a je tak nějak v pozadí. Za Kalužou. Nevíte někdo něco o téhle postavičce (Kaděra) této "proslavené" firmy?

Reklama

• Stálý člen

reklama

David Strejc

• Host
Re: Banan, s,r.o. - Michal Kaděra
« Odpověď #1 kdy: 02. 02. 2011, 18:58:28 »
Pravdepodobne se stal investorem do projektu "Novy Hlodac" a ocekava velke zisky, proto skupuje pozemky a nemovitosti okolo uhelnych dolu v Ostrave.

TKL

• Host
« Odpověď #2 kdy: 03. 02. 2011, 07:45:40 »
V Ostravě už přes 20 let není jediný důl.

a

• Host
« Odpověď #3 kdy: 03. 02. 2011, 09:27:54 »
on je někdo odvezl, zasypal, udělal z nich třeba "hory"?
http://www.ostravaci.cz/?s=z-historie-ostravy&id=7

a i s těmi 20 lety kecáte soudruhu...

Karel Havlíček

• Host
« Odpověď #4 kdy: 04. 03. 2011, 19:21:35 »
Z pošty:
> Dobrý den,
> nechal jsem si udělat návrh webových stránek (vizte http://www.Banán/produkty/webove-stranky-zdarma ). Věnovali se mi 14 dní, než jsem byl úplně spokojen. Potom jsem > jim poslal pouze peníze za webhosting (asi tisicovku na rok) a webovky mám hotové.

> Můžete mi někdo vysvětlit, jak se jim to může vyplatit ? Opravdu mě věnovali 14 dní

Odpověď:
Milý Honzo!
Vysvětlení je jednoduché: banán.cz je naprosto zoufalý. Zákazníci nejsou a tak se musí šaškovat seladonem v růžovém triku, který si hraje na kolibříka a točí filmy. Dále je nutno spamovat diskusní fóra pod falešnými jmény rádoby pochvalnými příspěvky. Že se nezaměnitelný rukopis zaměstnanců banánu pozná na první pohled, je jasné každému. Krom jich samých.

Nedávno byl kamarád bavit se na stodolní. Byl vyrušen jedním z programátorů ovocnářské firmy a trochu s ním popil. Programátor si pak v podroušeném stavu při úprku z restauračního zařízení zapomněl na stole flashku. Něco z obsahu je na následujícím odkazu. Jedná se o tzv. "banánový redakční systém", který je instalován zdarma zákazníkům. Ano, i tobě, Honzo.
Pokud jsi programátorem, určitě pochopíš, co za zrůdnost si dovolují předkládat svým zákazníkům. Takovou věc by soudný člověk nechtěl ani zadarmo.
Pokud programátorem nejsi, sleduj reakce lidí v tomto příspěvku. Zajisté pochopíš, určitě máš ig nejméně 160.

http://www.filefactory.com/file/cadf408/n/rs.zip

Reklama

• Stálý člen

Linda (David na Linuxu)

• Host
« Odpověď #5 kdy: 05. 03. 2011, 11:33:53 »
Tak to je docela zabavny kod - ja jsem to prolitl zatim jen zbezne (kdyby se tomu nekdo venoval tak cca 2 - 3 hodiny, tak je urcite banan opet dole), ale ... michani cestiny s anglictinou - uprava kodu, struktura adresaru. Vsechno na spickove urovni.
Nechapu jak nekdo muze pro pana "kolibrika" pracovat. Je jasne, ze ten clovek uz tusi svou zkazu - tak to proste byva - uz je videt, ze je konec, ze se lod potapi, ze firma wedos mu za chvili pretahne vsechny zakazniky, ze nebude mit z ceho zaplatit dum a tak dale.
Je mi lito tech, kteri pro nej pracujou - snad to ani nemuzou delat pro penize, protoze nepredpokladam, ze by je nejak preplacel - musi setrit na kolibrikovou hypoteku.
Uvidime :o)))
Je to proste Mr. s velkym K.

Offline Vladimír Kutna

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. 03. 2011, 11:42:23 »
Tak o kvalitě jeho kódu si snad může udělat představu každý už z jeho diplomky: http://www.exotopedia.org/wiki/Soubor:Kaluza_18_04_2006.pdf

Ale tohle se hodí. I laik tam pár děr najde. Takže kdo máte weby zdarma od Kaluži, asi dlouho nepojedou :)

Ondra

• Host
« Odpověď #7 kdy: 05. 03. 2011, 12:21:06 »
Myslím že značka banán je tak pošpiněná že se s tím už nedá cokoliv dělat. Osobně bych považoval za nejoptimálnější to celé zastavit dříve než se to nevyjí do dna, a po čase přijít s novou firmou kde by Kaluža tahal za nitky s hodně hlubokého pozadí...

chriscrocker

• Host
« Odpověď #8 kdy: 05. 03. 2011, 12:53:37 »
Leave Radovan Alone!!!!  :'( :'( :'( :'( :'(

Ondra

• Host
« Odpověď #9 kdy: 05. 03. 2011, 13:05:42 »
Sorry, myslel jsem to s ním dobře. Myslím že už teď je v hluboké ztrátě a quitnout včas firmu je umění. Jen jsem ho chtěl inspirovat...

Spokojený uživatel

• Host
« Odpověď #10 kdy: 05. 03. 2011, 13:18:58 »
tak jsem přešel na http://www.Banán !! a maximální spokojenost, shrnu to co se mě líbí nejvíce

1/ fakt nonstop podpora !!
2/ wordpress na jedno kliknutí v administraci : http://www.Banán/cz/show/284*Sluzby-zdarma#wordpress
3/ dostupnost výborna

jiny hosting již nechcu, všem doporučuji

(pan kaděra vám natrhne kaďáky uhrovatí mladíci jak cyp)

Ondra

• Host
« Odpověď #11 kdy: 05. 03. 2011, 13:20:29 »
Jseš to ty Kalužo nebo jen nějakej nudící se zaměstanec zaúkolovanej na spam?

Linda (David na Linuxu)

• Host
« Odpověď #12 kdy: 05. 03. 2011, 14:16:13 »
Chudak Radovan. Nejdriv z maringotky bilionarem a ted toto. Vyleakovany kod, ktery bude za par chvil pro "zle hekry" jako bonbonek na smlsnuti si. Stroje se opet odporouci. Je to proste a jednoduse skoda pane Kaluzo, ze jste to takto dopracoval. Mozna, kdybyste nedelal kolibrika, ale neco se naucil, tak to mohlo dopadnout jinak.
Jenze co ted? Webhosting uz delat nemuzete, protoze wedosu se konkurovat neda ( a nejen jemu, mnoho dalsich ma podporu, DNSSEC a tak dale), takze mozna zbyvaji ty weby zdarma. Tim se da dneska docela dobre uzivit ;o)

Ondra

• Host
« Odpověď #13 kdy: 05. 03. 2011, 14:24:21 »
Myslím že Kalužův problém jsou spíš vysoké náklady na osobní prezentaci a nízké finanční rezervy. Podle jeho blogu se dá usuzovat že svůj "vysoký" životní standard pokládá za základ dobrého jména společnosti...

Michal Kaděra

• Host
« Odpověď #14 kdy: 05. 03. 2011, 21:24:46 »
Dobrý den

děkuji za zájem o mou osobu, pokud jsem pro někoho zajímavý, napiště mi na e-mail :-)
Co se týče zdrojových kódů k redakčnímu systému a dalším - tyto aplikace si může každý v různých verzích koupit - pokud máte zájem, můžete si u mne objednat i svou verzi a poté ji vystavit na internet. Čtenářům Lupy rád udělám cenu.

Přeji pěkný večer.

Michal Kaděra

reklama