reklama

reklama

Autor Téma: Jak utišit Hejhulu  (Přečteno 200499 krát)

FJv

• Host
Re: Jak utišit Hejhulu
« Odpověď #1740 kdy: 06. 02. 2011, 17:26:25 »

Ad F.
Já vo koze, Vy vo voze, nebo naopak.
Dtto.
Aneb to je passé, dávno passé.
S tyma projevama Vondralova-Prndalova syndromu se mi čim dál tym víc zdá, že ste jeho alter-edgo.
Jaképak pasé, ještě si vůbec neodpověděl na tohle:

Rád bych zde připomněl tento dotaz, který nebyl nikdy Hejlem odpovězen tedy pokud nepočítáme osobní útoky
Je bezpředmětné diskutovat o databázích či ZFS na widlích. Základ je že situace je win-win pro Hejla a investorům slmouvy automaticky končí jakmile Hejl utratí peníze
No to jim nějak nepomáhá, protože turistika je zisková....
Tedy jakmile vykážeš ztrátu vy výši jejich investice nezanikne pak jejich tiché společenství ve tvé živnosti přesně v souladu s § 679 odst. 1 písm. c) OZ?
Tak na závěr. S turistikou, kerou stejně maximálně utlumuju (servery běžej, ty sou zaplacený na rok dopředu), nemaj investoři co společnýho. Ani v plusu, ani v případnym mínusu.
Üčetnictví se bude pro Projekt víst zvlášť.
A šmytec, blábolte si tady vo smlouvě jak chcete, já uš na tydle nesmysle vodpovídat nebudu. Tedy nebudu řešit Vaše nálady a domácí spory.
Neprchej Hejhulo
Prostě tvá živnost vykáže ztrátu vy výši investic a smlouvy končí přesně podle OZ

Jasně to řekl (P. Hejl) cca už před rokem v pořadu Den D, volně citováno:
"... v případě, že bude (minihledač) srovnatelný nebo lepší než Google, pak se vyhrálo - v případě, že bude horší, no tak se prostě (jo?) prohrálo ..."
A peníze budou v p... Slyšel to milion lidí, každý investor nebo "investor" věděl do čeho jde!

Reklama

• Stálý člen

reklama

Ondra

• Host
« Odpověď #1741 kdy: 06. 02. 2011, 18:06:55 »

Ad F.
Dtto.
S tyma projevama Vondralova-Prndalova syndromu se mi čim dál tym víc zdá, že ste jeho alter-edgo.

Rád bych zde připomněl tento dotaz, který nebyl nikdy Hejlem odpovězen tedy pokud nepočítáme osobní útoky
Je bezpředmětné diskutovat o databázích či ZFS na widlích. Základ je že situace je win-win pro Hejla a investorům slmouvy automaticky končí jakmile Hejl utratí peníze
Tedy jakmile vykážeš ztrátu vy výši jejich investice nezanikne pak jejich tiché společenství ve tvé živnosti přesně v souladu s § 679 odst. 1 písm. c) OZ?
Tak na závěr. S turistikou, kerou stejně maximálně utlumuju (servery běžej, ty sou zaplacený na rok dopředu), nemaj investoři co společnýho. Ani v plusu, ani v případnym mínusu.
A šmytec, blábolte si tady vo smlouvě jak chcete, já uš na tydle nesmysle vodpovídat nebudu. Tedy nebudu řešit Vaše nálady a domácí spory.
Neprchej Hejhulo
Prostě tvá živnost vykáže ztrátu vy výši investic a smlouvy končí přesně podle OZ

"... v případě, že bude (minihledač) srovnatelný nebo lepší než Google, pak se vyhrálo - v případě, že bude horší, no tak se prostě (jo?) prohrálo ..."
A peníze budou v p... Slyšel to milion lidí, každý investor nebo "investor" věděl do čeho jde!
Fígl je v tom, že i kdyby náhodou Hejl uspěl, tak investoři jsou ze hry stejně automaticky jakmile účelně vynaloží tem milion v souladu se smlouvou...

F

• Host
« Odpověď #1742 kdy: 06. 02. 2011, 18:25:15 »

Ad F.
Dtto.

Neprchej Hejhulo

Fígl je v tom, že i kdyby náhodou Hejl uspěl, tak investoři jsou ze hry stejně automaticky jakmile účelně vynaloží tem milion v souladu se smlouvou...

Ano, za předpokladu, že první rok bude ztráta 100% nebo víc a peníze za prodej by byly vyplaceny až později (což je pravděpodobné).

DeYF Da Strejda

• Host
« Odpověď #1743 kdy: 06. 02. 2011, 19:03:28 »
Dedku AJ EM BEK!!!!
Je velice pravdepodobne, ze dedek nakoupil hektolitry vina, sel do bordelu, misto toluenu ted dava heroin (kupuje od cigosu - takze to bude lahoda). A to vsechno za prachy "investoru".
Nepojedeme ho vazne navstivit?
Treba se vzbudi a hlavne - vam neni lito lidi, kteri ted budou zase podvedeni? Dyt v tydle republice je to fakt v prdeli. Pak si kazdej stezuje, ze se tu jen krade. Dyt to prece nejde. 
DEDO VRAT TY PRACHY, KTERY TI ZBYLY!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Petr Hejl - Hlodač

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #1744 kdy: 06. 02. 2011, 21:53:29 »
Af Fko: dyk Vy ste elementárně právnicky stejně blbej jako Vondral-Prndal, můžu dokázat. Tagže alter-ego nebo jednovaječný dvojčata. Aspoň ynteketuálně.

Reklama

• Stálý člen

F

• Host
« Odpověď #1745 kdy: 06. 02. 2011, 21:54:19 »
Af Fko: dyk Vy ste elementárně právnicky stejně blbej jako Ondra, můžu dokázat. Tagže alter-ego nebo jednovaječný dvojčata.

Tak dokazuj, blbe.

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #1746 kdy: 06. 02. 2011, 21:59:26 »
Tak jo, máte to mít, co ste chtěli.
Stačej kupecký počty, procenta se učej asi v pátý třídě vobecný, a trošku si přečíst zákon, k čemuž žádný zdělání potřeba nejni.
Ve smlouvě o tichém společenství musí být dohodnutý rozsah účasti tichého společníka na zisku a ztrátě stejný.
Podle Vondrala-Prd a Vás:
Ztráta mega, účast tichejch společníků zaniká.
Ze zákona:
Já kreju mám 50 procent tegže kreju 50 procent ztráty, investoři maj dohromady 50 procent, tagže krejou 50 procent ztráty (podle jejich podílú).
Voni investovali v součtu mega, vo strátu se dělíme fifty-fifty, tagže já půl mega, investoři půl mega. tagže za rok jim při celkový ztrátě 1 mega může klesnout podíl jen na půlku.
Jak sem řikal, takový dva právnický potomky tych dvou zvířat PřemyslaVoráča aby pohledal.
A teď si to vyžerte,  vy dvá double-blbové, aj s chlupama. Ha, ha, Fko a právník, tak eště možná expres plzeňkej rychlokvašák nebo další nick vod anonima Vondrala-Prndala. Vy byste měl teďky chtít ty ouplatky, co ste asi dal Plzni ve formě školnýho, naspátek.
PS
Já tam mám eště jinou pojistku, co je naprosto zbytečný takovýmu párku vysvětlovat.
PS2
Vše výše podle mýho subjektivního názoru.
« Poslední změna: 06. 02. 2011, 22:10:56 od Petr Hejl »

F

• Host
« Odpověď #1747 kdy: 06. 02. 2011, 22:13:32 »
Tak jo, máte to mít, co ste chtěli.
Stačej kupecký počty, procenta se učej asi v pátý třídě vobecný, a trošku si přečíst zákon, k čemuž žádný zdělání potřeba nejni.
Ve smlouvě o tichém společenství musí být dohodnutý rozsah účasti tichého společníka na zisku a ztrátě stejný.
Podle Vondrala-Prd a Vás:
Ztráta mega, účast tichejch společníků zaniká.
Ze zákona:
Já kreju mám 50 procent tegže kreju 50 procent ztráty, investoři maj dohromady 50 procent, tagže krejou 50 procent ztráty (podle jejich podílú).
Voni investovali v součtu mega, vo strátu se dělíme fifty-fifty, tagže já půl mega, investoři půl mega. tagže za rok jim při celkový ztrátě 1 mega může klesnout podíl jen na půlku.
Jak sem řikal, takový dva právnický potomky tych dvou zvířat PřemyslaVoráča aby pohledal.
A teď si to vyžerte,  vy dvá double-blbové, aj s chlupama. Ha, ha, Fko a právník, tak eště možná expres plzeňkej rychlokvašák nebo další nick vod anonima Vondrala-Prndala. Vy byste měl teďky chtít ty ouplatky, co ste asi dal Plzni ve formě školnýho, naspátek.
PS
Já tam mám eště jinou pojistku, co je naprosto zbytečný takovýmu párku vysvětlovat.
PS2
Vše výše podle mýho subjektivního názoru.

Aby to takhle fungovalo, milý Hejhulo, musel bys do smlouvy o TS vstupovat s podnikáním, které by mělo cenu právě 1 mil. Kč. Takže zase lžeš, protože jsi nic nepochopil.

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #1748 kdy: 06. 02. 2011, 22:15:42 »
Aby to takhle fungovalo, milý Hejhulo, musel bys do smlouvy o TS vstupovat s podnikáním, které by mělo cenu právě 1 mil. Kč. Takže zase lžeš, protože jsi nic nepochopil.
To nejni jen v(censored), to je ultrab(censored) na n-tou.
S tym nemá počáteční cena projektu co do činění.
Snad vostatní čtenáři chápou.

F

• Host
« Odpověď #1749 kdy: 06. 02. 2011, 22:15:51 »
Každopádně sranda bude, až se zklamaní investoři začnou hojit na výnosech ze všech 21 serverů o Chladničce, sexu a drogách, které Hejl provozuje. Já je snad budu zastopovat zdarma, už jen pro tu srandu  ;D

Lukáš

• Host
« Odpověď #1750 kdy: 06. 02. 2011, 22:16:18 »
No jen bych podotkl, že blb seš tady ty Hejle, protože takové prznění češtiny, jaké tady předvádíš, to se jen tak nevidí..

A OHLEDNĚ "HLEDAČE".. Možná ses ty pako měl zamyslet taky nad tím, jakou "hodnotu" ten tvuj vynález může vygenerovat, ohánět se daty z minula, to je fakt dobrá demenťárna. Dneska vyhledávání směřuje už úplně jinam a tobě ujel vlak tak jako tak..

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #1751 kdy: 06. 02. 2011, 22:17:17 »
Každopádně sranda bude, až se zklamaní investoři začnou hojit na výnosech ze všech 21 serverů o Chladničce, sexu a drogách, které Hejl provozuje. Já je snad budu zastopovat zdarma, už jen pro tu srandu  ;D
Ha, ha, s investorama su v dobrym vstahu a nevěřim, že by se dali zastupovat takovym právnickym embryjem, kerý vynechalo pátou vobecnou a procenta.

F

• Host
« Odpověď #1752 kdy: 06. 02. 2011, 22:18:35 »
To nejni jen v(censored), to je ultrab(censored) na n-tou.
S tym nemá počáteční cena projektu co do činění.
Snad vostatní čtenáři chápou.

Nikoliv "projektu", nýbrž "podnikání". Těším se.

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #1753 kdy: 06. 02. 2011, 22:18:40 »
No jen bych podotkl, že blb seš tady ty Hejle, protože takové prznění češtiny, jaké tady předvádíš, to se jen tak nevidí..
A OHLEDNĚ "HLEDAČE".. Možná ses ty pako měl zamyslet taky nad tím, jakou "hodnotu" ten tvuj vynález může vygenerovat, ohánět se daty z minula, to je fakt dobrá demenťárna. Dneska vyhledávání směřuje už úplně jinam a tobě ujel vlak tak jako tak..
Dyš vykládám vo právech, tag byste měl stát a salutovat. Obdif nepotřebuju, na vojně se salutovalo nikoli s vodevřenou, ale ze zavřenou hubou.

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #1754 kdy: 06. 02. 2011, 22:19:52 »
Nikoliv "projektu", nýbrž "podnikání". Těším se.
Vo podnikání platí to samý, to se vůbec neliší. Dyk vy ste ten zákon nevyděl ani z rychlíku.
Vo kupeckejch počtech a procentech ani nemluvě.
Hele, já sem si nebyl jistej, dyš se s Váma Vondral-Prdl tak voháněl, esli náhodou nejste naozajstenj právník. Teďky si uš jistej sem. Nejste. Možná tak fiktivní postavyčka... Dybyste nebyl, tak si Vám Vondral-Prd musel vymyslet.
« Poslední změna: 06. 02. 2011, 22:23:53 od Petr Hejl »

reklama