reklama

reklama

Autor Téma: Hledám investora - online "hra" pro děti a mládež  (Přečteno 2831 krát)

Offline coruvar

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Hledám investora - online "hra" pro děti a mládež
« kdy: 21. 01. 2014, 04:20:28 »
Zdravím,

před pár lety jsem ve spolupráci s dvěma kamarády provozoval webovou online "hru", která měla dle mých představ slušný potenciál uspět na českém a slovenském trhu. Bohužel mezi námi vládli neshody ohledně možností a hlavně ohledně výdělečnosti projektu, tudíž projekt nakonec skončil...

Já jsem se od té doby posunul trochu dál co se týče znalostí propagace webových stránek, komunikace po síti a podobně a rozhodl jsem se, že bych projekt velmi rád znovu obnovil, ale v upravené verzi..

O co jde?
Projekt je podobný relativně úspěšné online "hře" Ufonek (www.ufonek.net) a Howrse (www.howrse.cz). Já mám koncepci postavenou ještě odlišně, více podobnou reálnému světu a i to propojení s reálným světem mám v plánu, proto si také myslím, že budu daleko úspěšnější než obě zmíněné konkurence :)

Co potřebuji?
Hledám investora/investory, kteří by do začátku vložili kapitál (jde o založení firmy, naprogramování webu, počáteční investici do reklamy a přípravu reálných věcí k prodeji jako trička, hrnečky a podobné).
Návratnost celé investice vidím řádově do dvou let (jsem spíše pesimista v tomhle ohledu, je klidně dost možné, že již první rok bude plusový, ale budu se držet při zemi)

Co nabízím?
Nabízím každému investorovi předem dohodnuté procento ze zisku celé společnosti (společnost se bude soustředit na kompletní zábavu pro děti a mláděž do budoucnosti).

Pokud máte dotaz neváhejte a ptejte se..

Předem ovšem říkám, že veřejně nebudu psát nápady co a jak udělat, to pouze PM nebo osobně, jelikož nemám rád, když se mé nápady stanou skutečností na konkurenčním webu (například Ufonek nám ukradl cca pět našich nápadů, které jsme diskutovali na fórech)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline coruvar

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Hledám investora - online "hra" pro děti a mládež
« Odpověď #1 kdy: 21. 01. 2014, 05:03:00 »
Ještě mne tak napadlo, že jsem neuvedl kolik sháním a vlastně jsem se vůbec nepopsal :)

Takže sháním investici v řádu 70.000,- až 80.000,-

A co se týče mne..

Nejsem na internetu nováčkem.. Pohybuji se na něm cca 9 let a z toho 7 let pomocí internetu pracuji. Snažím se vždy být spíše v pozadí projektů, protože nemusím popularitu a zbytečné otázky.. Radši investuji čas do studia než na odpověď k otázce, která například byla položena už třikrát a podobně :)

Jinak je mi 25 let, pracoval jsem zatím ve 2 firmách v ČR (a tak to doufám i zůstane, protože si rád určuji sám svůj čas), a procestoval jsem malý kus světa (půl roku jsem žil v USA - poznával jsem tamní vývojáře, rok jsem cestoval po Africe - v rámci dokumentace pro humanitární organizace).

reklama