reklama

reklama

Autor Téma: CZMT.cz - podvodný eshop  (Přečteno 31667 krát)

Offline Xavi82

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
CZMT.cz - podvodný eshop
« kdy: 02. 01. 2014, 22:29:13 »
Ahoj, mám tu upozornění na další podvodný eshop  - CZMT.cz.

Jejich strategie je vždy stejná a stejně uspěšná. Začnou prodávat telefony pod cenou, zkazí trh, vyinkasují své miliony od stovek důvěřivců a pak zmizí. Telefony bud vůbec nedodají nebo dodají ale ztratí se, jakmile se začnou množit reklamace. A za rok znovu. Já jim na to skočil ještě v roce 2009 v http://hypermobil.cz, starší si možná pamatují. Stránka hypermobil.cz je ted odstavená, nicméně díky bohu za heureku - http://obchody.heureka.cz/hypermobil-cz/recenze . Je tam přes 5000 negativních recenzí, doporučují projít hlavně diskuzi (koho jejich byznys plán zajímá blíže). Provozovatel hypermobil.cz byla v tomto případě firma AMG Group s.r.o. s jediným vlastníkem- Jan Flener ( http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_or.cgi?ico=28902904&jazyk=cz&xml=1 )

Firma AMG Group s.r.o. pana Flenera je případ sám pro sebe, stačí trochu pogooglit, doporučuji třeba http://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-firmy-AMG-group-s-r-o-,2262692.htm , případně na blogu na Zive to někdo řešil http://info.blog.zive.cz/, je tam také printscreen ukazující, že těch několik málo kladných hodnocení z tisíců negativních na heurece si psala firma sama. Neplatili faktury, se zákazníky vyjebávali jak jen to šlo, nezvedají telefony, neodpovídajíc na maily, prostě jen rychle chtěli prodat co nejvíce a zmizet. A to se jim povedlo. 5000 recenzí na heurece odpovídá cca 25 000 prodaných mobilů, vezmeme-li v uvahu, že recenze píše v průměru 20% zákazníků. To už je pár solidních mega. A zákazník se může jen rozčilovat na Heurece.

Obchod CZMT.cz je ze 100% vlastněn majitelem AMG Group s.r.o. panem Flenerem, který evidetně po roce pauzy doufal, že se na vše zapomnělo a jedeme na novo. Že jsme všichni naprostí blbci. CZMT.cz je provozován společností Autoside spol. s.r.o., jejíž 100% majitel je zmínený pan Bc. Jan Flener - http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_or.cgi?ico=24805301&jazyk=cz&xml=1 . Pavučina firem Bc. Flenera je docela hezky na kurzy.cz - http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/jan-flener/?vsechny=1

CZMT.cz nejsou obyčejní podvodníčci, jedou ve velkém a jsou velmi schopní, přesně vědějí co dělají. Zřejmě budou mít i výborné právníky, když dokázali tolik lidí ojebat, ustát to a začít po roce na novo. Nebudte tak hloupí jako já před lety, nekupujte u nich a pokud možno sdílejte jak jen to jde - každý kdo se o jejich praktikách dozví je člověk, kterého jste doslova zachránili :) Ne vážně, pokud můžete, dejte jim hodnocení na Heureku - http://obchody.heureka.cz/czmt-cz/recenze/, pište na forum a dejte komunitě vědět. Nenecháme se sebou přece tak lehce vyjebat. Nadávat umí každý, teď můžeme společně aspon o malinkou píd změnit českou eshopovou scénu směrem ke slušnosti a zbavit se dalšího šmejda.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Ooondra

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:CZMT.cz - podvodný eshop
« Odpověď #1 kdy: 02. 01. 2014, 23:02:11 »
Já u hypermobilu před lety koupil xperii...
Vzhledem k tomu, že jsem si ji byl vyzvednut osobně, dostal jsem ji,pak ji prodal, po roce a půl byl problém s reklamací, nebylo kde reklamovat, hypermobil se vypařil... Každopádně dík za upozornění, očividně sem měl štěstí.

Offline Martin Slezáček

• Profík
    • Zobrazit profil
    • serialbook.cz
« Odpověď #2 kdy: 02. 01. 2014, 23:02:56 »
Jak je možné, že ten člověk stále běhá na svobodě...

Offline tds-22

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. 01. 2014, 23:30:21 »
No já hlavně nechápu, když je 5000 negativních recenzí, že na to pořád zákazníci vletí. To fakt stačí dát něco "levně"?
Chápu to na začátku, než se ty recenze objeví, ale i pár desítek recenzí by mě varovalo, natož pár tisíc...
Osobně si myslím, že velká část co se nechali nachytat, se nechá nachytat znovu, uvidí jen cenu a už to frčí...

:(

Offline Xavi82

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. 01. 2014, 23:59:11 »
No já hlavně nechápu, když je 5000 negativních recenzí, že na to pořád zákazníci vletí. To fakt stačí dát něco "levně"?
Chápu to na začátku, než se ty recenze objeví, ale i pár desítek recenzí by mě varovalo, natož pár tisíc...
Osobně si myslím, že velká část co se nechali nachytat, se nechá nachytat znovu, uvidí jen cenu a už to frčí...

:(

imho spousta z těch recenzí je až s časovým odstupem, kdy zákoš chtěl reklamovat nebo s nima řešit nějaký problém. Každopdáně je hustý kolik lidí naláká nízká cena.

Reklama

• Stálý člen

Offline Ooondra

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2014, 13:08:46 »
No ono ne každej čte sračka server jako heureku...
Na recenze typu neumí vařit kafe u mobilu nejsem zvědavej.
Navíc recenze, respektive hodnocení nemůže bejt z principu objektivní. Pokud je někdo naštvanej, má chuť to vykřičet, když je spokojenej, steží neco někde žvástne.

Offline tds-2

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. 01. 2014, 22:23:04 »
Navíc recenze, respektive hodnocení nemůže bejt z principu objektivní. Pokud je někdo naštvanej, má chuť to vykřičet, když je spokojenej, steží neco někde žvástne.

Jo když blbeček nečte sračka server, tak ať se pak nediví, že (zase znovu) naletěl a pak bude plakat někde v médiích jak jsou ty eshopy zlý a škaredy... Normální člověk na ty recenze mrkne a udělá si obrázek. Jak vysvětlíš že když je někdo spokojenej, tak nepíše recenze a přitom daný shop má těch recenzí spoustu.  Je vidět že o tom víš kulový ale tak hlavně že jsi nám sdělil že heuréka je sračka. Znáš teda lepší server kde se dočteš zkušenosti s obchodama? Jinak když si pleteš recenzi/zkušenost obchodníka s recenzí na produkt, tak to jsi fakt odborník.
Pro rozšíření tvých obzorů - většinou recenzi píše tak 1 z 5 zákazníků danému obchodu. Tak si to nějak přeber.

Offline Pilad

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. 09. 2014, 15:12:43 »
Já mám s tímto obchode dobrou zkušenost. Reklamace řešena během týdne i s cestou přes poštu.

Offline Ondra

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. 09. 2014, 18:32:43 »
Já to třeba vždy prolétnu u nového (z mého pohledu) e-shopu kde chci něco koupit. Samotný fakt, že se nikdo za x měsíců nepotřeboval oprávněně vykřičet je pro mě důležitý...

Offline sireffa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. 09. 2014, 00:12:36 »
Já mám s tímto obchode dobrou zkušenost. Reklamace řešena během týdne i s cestou přes poštu.

a proto ses kuli tomu registroval na fórum, aby si nám to sdělil. děkujeme

Offline Pilad

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. 09. 2014, 10:03:13 »

a proto ses kuli tomu registroval na fórum, aby si nám to sdělil. děkujeme
No celkem máš pravdu. Chodím sem na toto forum hodně dlouho a neměl jsem potřebu na něco reagovat. Jen jsem pročítal zajímavá témata a čerpal z nich. Když jsem náhodou narazil na toto staré téma tak jsem se podělil o svoje nedávné zkušenosti s tímto obchodem.
Je na tom něco špatného?

Offline McFly

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Alza.cz podvod
« Odpověď #11 kdy: 20. 09. 2014, 10:20:16 »
Já bych si na ně dal pozor. http://www.mesec.cz/aktuality/ctenari-varuji-pred-rizikovym-eshopem-czmt-cz/

Ten pan Flener vypadá jako pěkný podvodník.

Offline brk

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. 09. 2014, 11:04:48 »
Docela koukám, že to vydrželi tak dlouho. Tohle vlákno je staré přes 3/4 roku, eshop asi ještě o něco víc a zatím se zdají furt OK.

Offline Pilad

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. 09. 2014, 11:25:58 »
Já bych si na ně dal pozor. http://www.mesec.cz/aktuality/ctenari-varuji-pred-rizikovym-eshopem-czmt-cz/

Ten pan Flener vypadá jako pěkný podvodník.
Nechci se té firmy nijak zastávat. Na tom odkazu je několik reakcí že budou mobil reklamovat, ale už se nevyjadřují jak dopadli. Ze své zkušenosti jen vím že jediná domluva je s nimi po telefonu. Bydlím 150km od Prahy a nemohl jsem firmu navštívit osobně.

Offline Ondra

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. 09. 2014, 17:54:15 »
Nechci se té firmy nijak zastávat. Na tom odkazu je několik reakcí že budou mobil reklamovat, ale už se nevyjadřují jak dopadli. Ze své zkušenosti jen vím že jediná domluva je s nimi po telefonu. Bydlím 150km od Prahy a nemohl jsem firmu navštívit osobně.
Tak se jich nezastávej. Byl bych rád, že se mnou ojediněle nevyje.. a radši bych už u nic nikdy nekoupil...

reklama