reklama

reklama

Autor Téma: Prodám 3 vydělávající e-shopy s módním zbožím  (Přečteno 1547 krát)

Offline Michaela.Rigardi

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Prodám 3 vydělávající e-shopy s módním zbožím
« kdy: 27. 03. 2013, 13:49:56 »
Dobrý den,

z důvodu velké časové vytíženosti, jsem nucena bohužel prodat své tři internetové obchody.

Vše se dá zvládat v jednom člověku, maximálně s pomocí někoho jiného.

2 eshopy jsou na facebooku, dohromady mají přes 3tisíce fanoušků. Třetí e-shop je na doméně.

Podle práce a času, který e-shopu věnujete, dostanete cca 3-15 objednávek denně.

Jedná se o dámskou módu - například hit podprsenka s ostny, můj e-shop je první na googlu při vyhledávání.
A o kryty na telefony - díra na trhu.

Roční obrat byl cca 400 000. Nutno dodat, že hlavní eshop funguje od května minulého roku, vedlejší cca od srpna a ten třetí, poslední funguje od listopadu/prosince.

Bohužel, jsem neměla čas se e-shopům poslední čtyři měsíce tolik věnovat, jinak by byl obrat daleko větší.

Více informací po telefonu, na e-mailu, upřednostňuji však osobní setkání.

Momentálně již neplánuji se v tomto odvětví pohybovat, takže je samozřejmostí mé know how, kontakty na dodavatele, zaučení a vše okolo toho.

Budu ráda, když mě kontaktujete na e-mailu Michaela.Rigardi@gmail.com nebo na tel. čísle 603354372

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Michaela.Rigardi

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Prodám 3 vydělávající e-shopy s módním zbožím
« Odpověď #1 kdy: 27. 03. 2013, 14:07:55 »
Dále ještě dodávám, že e-shop nebyl nikdy nikde propagován - ve chvíli, kdy se zainvestuje do reklamy, e-shop má potenciál dostat se na mnohokrát vyšší obrat.

reklama