Autor Téma: Open source projekt webswing.org  (Přečteno 1289 krát)

Offline WebSwing

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Open source projekt webswing.org
« kdy: 04. 03. 2013, 09:01:36 »
Ahojte,

svetlo sveta uzrel prvy beta release noveho open source technologickeho projektu Webswing.org. Ide o web server, ktory dokaze akukolvek swingovu aplikaciu spustit ako HTML5 applikaciu.

Vyuziva html canvas a websocket na streamovanie a vykreslovanie obsahu swing aplikacie v browseri, pricom swing aplikacia nieje nijako modifikovana a vysledne zobrazenie aplikacie v browseri je totozne s originalom. Aplikacia je spustena na serveri a na klienta je posielany vyrenderovany vysledok.Rychlost odozvy aplikacie samozrejme nieje taka, ako ked bezi lokalne, ale sprava sa podobne ako ked pouzivate remote desktop.

http://www.webswing.org

Reklama

• Stálý člen

Offline Ondra

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Open source projekt webswing.org
« Odpověď #1 kdy: 04. 03. 2013, 09:42:59 »
Sice mám Javu rád, ale poslední dobou řeším spíše opačný problém - jak ji dostat z prohlížeče. Hysterie ohledně nebezpečnosti Javy si už bohužel všímá kdejaký managor a propagovat Java pluginy mě přijde mimo mísu...

Ať už je za kampaní proti Javě kdokoliv (nevěřím, že to není cílené odhalení zranitelností) tak mu to bohužel skvěle vychází...

Offline WebSwing

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. 03. 2013, 12:30:39 »
Sice mám Javu rád, ale poslední dobou řeším spíše opačný problém - jak ji dostat z prohlížeče. Hysterie ohledně nebezpečnosti Javy si už bohužel všímá kdejaký managor a propagovat Java pluginy mě přijde mimo mísu...

Ať už je za kampaní proti Javě kdokoliv (nevěřím, že to není cílené odhalení zranitelností) tak mu to bohužel skvěle vychází...

Prave tento problem Webswing riesi. Pretoze klienti nepotrebuju mat nainstalovane JRE, staci im browser podporujuci HTML5 -bez pluginov.
Java bezi iba na serveri.

Offline Ondra

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. 03. 2013, 12:34:08 »
Zajímavé. Myslím, že by něco takového mohlo mít při současné JavaPanice šanci.

Jen jedna otázka. Jak je to s podporou IE8. Znám mnoho firem kde se prostě nic lepšího "nesmí"...

Ondra