reklama

reklama

Autor Téma: nefunkční email na centrum.cz  (Přečteno 38512 krát)

Pavel

• Host
nefunkční email na centrum.cz
« kdy: 21. 04. 2010, 15:09:30 »
měl jsem nefunkční emailovou schránku na centrum.cz kdy příchozí emaily byly dle techniků helpdesku v centrumholding  zahazovány.
O příchozím mailu se adresát nedozvěděl a odesílatel se nedozvěděl, že mail nepřišel.
Setkal se někdo z vás s tímto problémem taky ?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Karel Jenčík

• Host
Re: nefunkční email na centrum.cz
« Odpověď #1 kdy: 23. 04. 2010, 10:32:28 »
Ano, tento problém od včerejška také mám. Nejhorší je, že provozovaterl portálu se vůbec neobtěžuje něco svým klientům sdělit. Marně ovšem hledám kontakt, jak mu napsat svůj názor.

Jiri Hajek

• Host
« Odpověď #2 kdy: 23. 04. 2010, 14:16:49 »
dobry den,

ani vcera, ani dnes nema email na centrum.cz zadne vypadky ci poruchy.
Zde jsou take uvedeny kontaktni udaje na nasi technickou podporu:
Online chat na http://napoveda.centrum.cz/ ci mail helpdesk@centrum.cz

Jiri Hajek
komunikace Centrum Holdings

Martin

• Host
« Odpověď #3 kdy: 23. 04. 2010, 14:39:42 »
Zjistil jsem asi uz pred pul rokem(mozna dyl, proste od ty doby co je nova verze centrum.cz) ze spatne funguje mail gadget na novym centrum.cz homepage.
nezobrazuje prichozi maily, ktere jsou filtrem zarazeny do nejake slozky.
gadget se tvari jakoze zadnej novej mail neprisel, doopravdy ovsem je ve schrance x novych mailu..
pruser je ze kdyz na homepage nevidim zadne prichozi maily, tak uz treba nekolik dni mam treba ve schrance nejake objednavky, ktere je treba rychle resit a ja o nich na zaklade toho gadgetu nevim.

uz sem jim ohledne tohodle problemu snad 100x psal do toho jejich formulare kdyz se vracim na starou homepage, zkousel sem to napsat i na nejakej mail co sem nasel u nich v napovede ale naprosto bezvysledne.

tento prolem je jedinym duvodem proc nadale pouzivam starou verzi centrum.cz.
jine problemy s centrum mailem sem nezaznamenal(az naky drobnosti, jo a obcas kdyz kliknu na nejakou slozku, tak se nactou maily z uplne jiny slozky)

nestava se vam to taky?

Vlada

• Host
« Odpověď #4 kdy: 23. 04. 2010, 14:44:02 »
tenhle problem s Centrem nemam, ale jiny ano:
mam schranku bily.vladimir@centrum.cz a obcas se mi stane, ze mi v ni pristane mail pro adresu bily.kun@centrum.cz a byly i nejake dalsi ve formatu bily.COSI@centrum.cz . Taky uz sem ji prestal radsi pouzivat a mam ji jen presmerovanou do nove na vlastni domene.

Reklama

• Stálý člen

Alfik

• Host
« Odpověď #5 kdy: 23. 04. 2010, 23:56:40 »
centrum mi stále hází emaily od určitých odesílatelů do spamu. Udělil jsem jim vyjímky a nepomohlo to. Kontaktoval jsem tedy podporu, chvíli nic, pak mi napsal, že problém předává technickému oddělení které to vyřeší a odstraní. Jsou to tři neděle a stále tahám poštu ze spamu.

Georgo10

• Host
« Odpověď #6 kdy: 26. 04. 2010, 08:50:07 »
mam schranku bily.vladimir@centrum.cz a obcas se mi stane, ze mi v ni pristane mail pro adresu bily.kun@centrum.cz a byly i nejake dalsi ve formatu bily.COSI@centrum.cz .

Pochybuji, ze to byly normalni emaily, spis bych to videl na vhodne maskovany spam... Take mi ho do schranky chodi dost :)

Vlada

• Host
« Odpověď #7 kdy: 26. 04. 2010, 13:41:48 »
mam schranku bily.vladimir@centrum.cz a obcas se mi stane, ze mi v ni pristane mail pro adresu bily.kun@centrum.cz a byly i nejake dalsi ve formatu bily.COSI@centrum.cz .

Pochybuji, ze to byly normalni emaily, spis bych to videl na vhodne maskovany spam... Take mi ho do schranky chodi dost :)

nejde o to co to je, ale o to, jaky je adresat ... coz z tech mailu poznat jde  ;)

neni podstatne

• Host
« Odpověď #8 kdy: 27. 04. 2010, 10:29:49 »
Udaj uvedeny "v "To:" ktere pak vidite neni adresa prijemce emailu - ale to, co ma byt prijemci jako adresa prijemce zobrazeno. Urcuje to odesilatel. Ano, vetsinou tam byva zobrazeni ta adresa na kterou to skutecne bylo odeslano, ale pokdu odesilatel nechce, tak tam proste bude cokoliv jineho.

cscay

• Host
Vzkaz
« Odpověď #9 kdy: 30. 04. 2010, 16:10:56 »
Co to je za změnu schránky je to pěkně na hovno

jan belik

• Host
« Odpověď #10 kdy: 26. 04. 2011, 12:32:07 »
neprichazej me emaily,co mam delat.Sou to fakt dulezity veci vy zmrdi centracky,tak s tim vy kundy koukejte neco delat mrdky zasrany nebo v 15.00 du podat trestni oznameni,jedna se o docela dost penez curaci

PetrX

• Host
« Odpověď #11 kdy: 26. 04. 2011, 13:04:03 »
neprichazej me emaily,co mam delat.Sou to fakt dulezity veci vy zmrdi centracky,tak s tim vy kundy koukejte neco delat mrdky zasrany nebo v 15.00 du podat trestni oznameni,jedna se o docela dost penez curaci

PROSÍM, dej na Centrum trestní oznámení že ti nefunguje služba, která je zdarma a bez záruky. A nezapomeň na policii použít stejný jazyk jako tady, určitě za to budeš pochválen. Hlavně se pak tady nezapomeň pochlubit jak jsi dopadl. Jo a do budoucna si rozhodně pamatuj, že až budeš zase řešit "fakt důležitý věci" tak je nejlepší to řešit přes freemail!
 ::) ::) ::)

Lol Phirae

• Host
« Odpověď #12 kdy: 26. 04. 2011, 13:34:06 »

Zaplať si placenou službu, milionářu...  ;D 

lilly

• Host
« Odpověď #13 kdy: 26. 04. 2011, 20:26:32 »
jojo, centrum mi nefunguje už nějakej ten pátek. úplně mi přestal fungovat antispam a taky mnou nastavené filtrování pošty do složek. teďka mi to hází úplně všechno do doručené pošty, i když se filtry tváří, že jsou aktivovány... nemám na to nervy, pořídila jsem si gmail, nechávám si poštu přeposílat a zatím ok. a to jsem byla vždycky velká zastánkyně centrum.cz proti seznamu a podobnejm. s tím je teď konec, ať žije gmail;-)

Offline Petr Hejl - Hlodač

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Nový Hledač
« Odpověď #14 kdy: 26. 04. 2011, 21:18:02 »
neprichazejme emaily,co mam delat.Sou to fakt dulezity veci vy zmrdi centracky,taks tim vy kundy koukejte neco delat mrdky zasrany nebo v 15.00 du podat trestni oznameni,jedna se o docela dost penez curaci
PROSÍM,dej na Centrum trestní oznámení že ti nefunguje služba, která je zdarma a bez záruky. A nezapomeň na policii použít stejný jazyk jako tady,určitě za to budeš pochválen. Hlavně se pak tady nezapomeň pochlubit jak jsi dopadl. Jo a do budoucna si rozhodně pamatuj, že až budeš zaseřešit "fakt důležitý věci" tak je nejlepší to řešit přes freemail!
 ::) ::) ::)
Jane Belíku, hlavně si pofšimněte, jak vaše neurvalé chování kontrastuje s vybraným slovníkem a celkově slušným vystupováním PetraX na Lupě a v okolí.
« Poslední změna: 26. 04. 2011, 21:20:29 od Petr Hejl »

reklama